Avatar uživatele
Capik166

K maturitě jen ve vestě, bez saka?

Ahoj, chystám se k ústím zkouškám a zajímá mě, jestli bude v pohodě, pokud nebudu mít sako, ale vezmu si jen vestu. Samozřejmě košile, kalhoty, boty a kravata je jasná.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3628 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Od doby, kdy jsem maturoval***), už ´pár let´ uběhlo – ale není důležité, co máš na sobě*), ale co dokážeš ´vypotit´…
Kantoři – i když se ti to možná bude zdát neuvěřitelné, zažili leccos, je/bude jim vcelku jedno, co si oblečeš. Pokud nebudeš vysloveně smrdět nemytím…**)
___
*) neprovokuj oděním, provokuj – pokud budeš chtít či muset, věděním
**) u kluka jsou důležité – pokud jde o jeho vzhled, čisté nehty a čisté boty
***) maturoval jsem v džínách (za ´komunistů´) – a každému to bylo, v zásadě, fuk
___
Vyhráno budeš mít, pokud maturitní komisi rozesměješ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ako vraví mowla,
dôležité sú znalosti a spôsob ich podania.
Ak svoje znalosti podávate nervozne, neisto, pred komisiou vám nepomôže ani nebeský oblek svätého Petra
Ak však predvediete nádhernú etudu znalca, odborníka vo svojej profesii, nenecháte sa zvyklať podraznými otázkami komisie, dokážete tým zakryť aj to, že ste sa…
… zabudli obliecť.
zdroj …skúsenosti z maturít (z oboch strán)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NoNamer

Maturovala sem vloni, někteří přišli v riflích a všichni sme přežili, takže vesta určitě stačí. Každopádně do kapsy saka se ti vejde lahev něčeho na pozdější oslavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To sako bys prostě mít měl, každá událost si žádá konkrétní oblečení
http://www.mu­zivcesku.cz/ma­turitni-peklo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě si obleč to, v čem se budeš cítit dobře, aby jsi se mohl v klidu soustředit na otázky a odpovědi. Ať Ti to dopadne dobře ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek