Strange

K jakému účelu se dá použít prázdný obal krabicového mléka?

Nejlepší odpověď
Drap

Vím, že některé hospodyňky využívají tyto obaly k uhování většího množství polévky do mrazáku.Odstřihnou vrch, vloží mikrotenový sáček, nalijí polévku a nechají zmrznout. Dobře se potom v mrazáku poskládá a zabere málo místa. Lze využít i na jiné potraviny.
Kdysi jsem s dětmi s úspěchem vyráběl za pomoci těchto obalů voskové svíčky.

Další odpovědi
zjentek

http://www.mi­mibazar.cz/na­vod.php?id=9826
http://odpady­.plzen.eu/aktu­ality/domu-z-krabic-od-dzusu-a-mleka-je-uz-v-cesku-pres-padesat.aspx
napřed peněženka, potom dům .).)

jepik

Od mléka obsah 1 litr odstřinu v polovině a od mléka obsah 0,5 litru odstřihnu co nejvíce od vrchu a s úspěchem používám jako květináčky na sadbu zeleniny a květin.Samozřejmě se musí udělat ve dnu díry na odtékání vody.

pusinka50

Jako odpadkový malý košík

Katusa

Kdysi jsme je hromadně sbírali, každou poskládali „na placato“, aby zabrala co nejméně místa a v létě složili zpět do původního tvaru a pak z nich na táboře stavěli hrad.