zjentek

K jakému specialistovi mě pošle můj obvoďák, pokud mám problémy s pamětí?

Nejlepší odpověď
mosoj

Neurologovi a ten ti dá něco na lepší prokrvování mozku, třeba Secatoxin. To´t vše. Degeneraci mozkových buněk nezastaví nikdo.

Další odpovědi
marci1

Záleží přesně na tom, jaké problémy to jsou, jak se projevují, jestli Ti dělají větší problémy ap. Může to být neurolog, psycholog, psychiatr nebo i neuropsycholog.

setapouch

To ti může být jedno, stejně to zapomeneš ;)
Neber to ve zlém, vím, že zdravotní problémy žádná sranda nejsou, ale humor je prý nejlepší lék.