Michal Kole

K čemu vůbec složí ženě prsa, kromě ukazování a kojení? Co je vůbec uvnitř? To je čisté maso (sval) jako má třeba kuře?

Nejlepší odpověď
anonym

No někdy i silikon :)

Další odpovědi
zzzzz

Aby nám je chlapi mohli závidět.

iceT

Ne všechny ženy hned prsa ukazují.Některé slepice svými prsy taky drtí plechovky a jiné věci a ještě s tím jdou někam do Talentu.
Kromě zmíněného kojení taky třeba k vábení samečků-holt někteří muži jsou horňáci,jiní zase dolňáci.Si všimni,když půjdeš v létě po ulici a uvidíš hezky tvarovanou ženu,jak se po ní budou chlapi otáčet a rozhodně jí nebudou koukat do očí.Většinou podle poprsí taky poznáš ženu od muže,tedy je to jeden z
Jinak jsou to samozřejmě svaly,mléčné žlázy a tuková vrstva.Ale svaly jako takové jsou hodně vidět na ženách\kulturis­tkách.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sou­bor:Breast_ana­tomy_normal_sche­me.png
Doplňuji:
…zedy je to jeden z pohlavních znaků.

venkovan

Ještě k nošení či nenošení spodního prádla.
Na internetu najdeš co je obsahem.
Kuře – jako všichni létaví ptáci mají prsní svaly vyvinuté kvůli pohybu křídel. U savců tak silní nejsou potřeba, takže s kuřetem bych nesrovnával.

BANAN93

mateřské symboly – máme asi v genech vybírat si plodné – ženy si zase vybírají takové, kteří se o ně umí postarat – drív to byli silní hbytí lovci, teď prachatí dědci

tazatelka

Stačilo zadat do vyhledavače.
http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/0/0f/Bre­ast_anatomy_nor­mal_scheme.png/250px-Breast_anatomy_nor­mal_scheme.png
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Prs