SanJay .

K čemu slouží výlevka?

Nejlepší odpověď
gecco

Že by k vylévání???
:-OOO

Další odpovědi
anonym

Třeba když setřeš podlahu, tak tam tu vodu vyliješ 🙂

mojitek

tenhle týpek nemá ani základy slušnýho vychování.Co takhle prosím nebo děkuji??? (viz jeho minulá otázka) :http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rozdil-mezi-artrozou-a-artritidou

štamgast

K vylévání.
Příště si vezmi kšiltovku, až půjdeš zase ven.

gecco

Mojitku – máš pocit, že Sanjay je ´na zabití´??
😉
Zkus někdy pracovat na pozici, kde se budeš stýkat s klienty…
😉

mojitek

už asi 15 let pracuji s klienty 😉 češi + zahraniční. PS: Nechtěl bych být jeho klientem :D

gecco

Mojitku – já bych nechtěl být jeho klienťákem…
😉

annas

Ad mojitek, divíte se? Zřejmě poděkování vyšlo z módy. Není sám, takových je mnohem víc i mezi stávajícími uživateli …

štamgast

Já taky nikdy neděkuju a se mnou i mnoho uživatelů. A mnohokrát je to pro to, že použiju doplnění otázky a už nejde nic vepsat.

mojitek

budto přímo do otázky nebo do „přidat názor“,jako to dělám já a mnozí jiní… Když někoho zastavíš na ulici ,tak taky nejdřív pozdravíš a poprosíš když něco chceš,nebo ne? Anebo už mi asi hrabe teda

mojitek

jj,asi ano. Jen nechápu,proč někdo vůbec odpovídá na takhle formulovaný „dotaz“.