Shady

K čemu slouží trysky ze zadu letadel?(odkaz)

http://www.svet­kolemnas.info/no­vinky/kontrover­zni-realita/571

server tvrdí že se jedná o roprašovače chemtrails. co si myslíte vy?

Odpovědi
Quimby

Pochybuju, spíš je to pro odvod paliva,hydrauliky nebo plynu, kterej se dostal mimo motor. Ono chemtrails je dost postavený tak, že vybíraj fakta, který se jim hodí, události, který podporujou jejich teorii. Ikdyž toho co tomu odporuje je tisíckrát víc

xxx3

nevím k čemu to je, ale chemtrails jsou rozum urážející konspirační teorií, která se v průběhu času neustále proměňuje.

Xantyp

Podle mě je to výfuk.