Avatar uživatele
Damiana

K čemu slouží teplý ručník, který vám přinesou v restauraci?

Utřít si do něj ruce? Kam ho pak položit? Nemyslím plátěný ubrousek, ale froté malý ručník, který přinese číšník před jídlem, ještě než si objednáte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, Michal Kole, hanny 2, tom004, barnajka před 4511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Prý se hodně se používají ve špičkových asijských restaurantech­.Bývají nasycené vhodnou vůní a mají sloužit k prohřátí a masáži a uvolnění prstů,pro lepší prožitek z jídla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tatanka

V případě, že si dáváte důbež, třeba kuřecí křídla tak Vám v lepší restauraci přinesou misku s vodou ovoněnou třeba koprem. Mám dojem, že se tomu říká fingerbovl nebo tak nějak podobně. Ten froté ručníček má také nějaký výraz, ale to už opravdu bohužel. Veselé zážitky když se sovětský občan zakousl do ručníku coby palačinky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

V Thajsku nám přinesli po příjezdu na hotel naopak ruční ledový z mrazáku,stočený do ruličky a misku s vodou na umytí rukou a na osvěžení po cestě.Potom jsme se s tím setkali ještě párkrát v restauraci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jen jestli není od toho hodit ten ručník do kuchyně a potom si s kuchařem ručně vysvětlit jak vypadá kvalitně připravenné jídlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Wack Lodgers

Ahojte, nevím tedy, k čemu slouží ručník v restauraci, ale když si to tady tak pročítám, nedá mi se s vámi podělit o moji zkušenost s https://www.e­mako.cz/rucni­ky-a-zupany/ . Tak krásné, levné a hebké ručníky jsem již dlouho neměla. Určitě se k nim podívejte 🙂

před 1400 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek