Pokročilý

K čemu slouží tablet?

Ahoj.Nejsem nějak starej ale řekne mi někdo k čemu slouží tablet??Je to něco jako notebook??dik za odpovědi
Doplňuji:
A je možne k tabletu pripojit myš a klavesnici???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Má to dva významy:
1) kreslící zařízení, je to jako podložka pod myš, a místo myši to má "tužku" -stylus a kreslí se tím, jako tužkou na papír, jen místo appíru je plastová podložka, která snímá, do jaké části jste "zabodl" tužku - stylus

2) Je to počítač ve formě desky na úrovni chytrého telefonu (smartphone). Je tjako notebook, jen to není sklápěcí a nemá to fyzickou klávesnici, ale virtuální - zobrazí se na obrazovce a obrazovka je dotyková, že nejzdíte myší, ale prstem ťuknete do obrazovky na ikonku, přesně v místě, kde ikonka je.

Další odpovědi:

Bronzový

Je to něco víc než mobil, ale zas něco míň než notebook. Jednoduše například k iPadu, jsou jiné aplikace, než k iPhonu či iPodu, a ty aplikace jsou opravdu dobré! http://www.youtube.com/…

Přesně tak. Tablet má ve světě IT 2 významy viz http://www.adsl.cz/…,,
V dnešní době se tabletem zjednodušeně myslí notebook bez klávesnice s dotykovým displejem či větší smartphone. Můžete na něm prohlížet fotky, videa, surfovat na internetu, posílat maily atp.. Ideální na cesty nebo třeba do postele :-)

De facto ano. Je to větší smartphone pro konzumaci obsahu. Moc na tom ale nenapíšete...

Zlatý

Vepište odpověď...Je to super, mám ho a používám ho hlavně jako čtečku e-knih. Mám jen takový levný, tak se k němu klávesnice a myš připojit nedá, ale mám dojem, že k těm drahým to jde.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.