k čemu slouží stranka

twitter??
Doplňuji:
a da se tam zmenit jazyk?? kde?

Odpovědi
arygnoc

je to sociálna sieť, teda ku posielaniu správ medzi členmi tejto siete (neadresne).

jazyk sa dá nastaviť určite v menu.

Mám síce založený FB, kde mám 3 (slovom troch) priateľov, ale nevyužívam ho, proste nemám čas zaoberať sa tým, kto kedy a aké mal nohavičky (ženské), resp. kto kedy a s kým si čím ogebril kravatu a podobnými kravinami.
Pre tie isté príčiny nevyužívam ani iné sociálne siete, mám pocit (blížiaci sa k istote), že ľudia z toho blbnú.