štamgast

K čemu slouží porty, které mají herci dané u pasu?

Nejlepší odpověď
Pájo

Jsou to tzv. bodypack vysílače, které jsou součástí bezdrátových setů pro zpěv i nástroje, který poskytují vynikající přenos zvuku bez nutnosti kabeláže. Set zahrnuje přijímač, bodypack vysílač, nástrojový kabel, jeden (nebo více) ručních mikrofonových vysílačů, univerzální napájecí zdroj a AA baterie.

Další odpovědi
samkaas

Nevím to jiste ale jsou na to nejspíše pripojeny mikrofony :D