zistan

K cemu slouží otvor ve filtru cigaret Lucky Strike?

Nejlepší odpověď
zjentek

já to nevím, ale myslím, že musíš uvést tu modelovou řadu těch „luckies“ a nejlépe obrázek, aby se vědělo, o čem je řeč ..zkrátka vysvětlit, že jsou na trhu úplně nový lakiny s polovinou děravýho filtru ;q

Další odpovědi
jáára

Perforovanej filtr má více značek cigaret…

přisává to vzduch a jsou jakoby „lehké“ light.

Lucky323

mohl bych prosím vědět které cigarety když Lucky strike flowe filter zrušili tak bych rád našel jiné podobné děkuji za odpovědi