Spiritus

K čemu slouží mužům prostata ?

K čemu slouží mužům prostata a proč jí ženy nemají ?

Nejlepší odpověď
anonym

Předstojná žláza, lat. prostata, je přídatná pohlavní žláza, jejíž sekret je součástí ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií.No a z toho důvodu ji ženy nemají,jako muži nemají G-bod.

Další odpovědi
quentos

Prostata je přídatná pohlavní žláza, jejíž sekret je součástí ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. Ženám by tedy byla poněkud nanic ;{)> více viz zdroj

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Předstoj­ná_žláza

pondělí

a je součástí svěrače z močovodu,proto potíže při nedostatku sexu,protože vlastně přehazuje vyhýbku mezi močovodem a varlaty,aby vycházelo to potřebné.
MIMOCHODEM,NĚKTERÉ ŽENY MAJÍ PROSTATU ZAKRNĚLOU,A PŘI VYVRCHOLENÍ U SEXU ,JIM Z MOČOVÉ ROURY VYCHÁZÍ SEKREKT,JSOU NĚKTERÉ U KTERÝCH JE TO SPONTÁLNÍ,NĚKDE NEPOZOROVANĚ
tak jak někteří muži mají zakrnělé vaječníky,prostě do páteho měsíce jsme si rovni