Martas

K čemu slouží klávesa PrintScreen?

Díky všem za stručnou odpověd'

Nejlepší odpověď
Miroslavst

K sejmutí obrazovky.
Pokud nyní stiskneš tu klávesu, přeneseš to co právě vidíš do schránky a pak v nějakém grafickém editoru nebo malování vložíš. Samozřejmě můžeš třeba i do wordu vložit (ctrl v) a to co jsi právě viděla na obrazovce máš vložené jako obrázek.
Doplňuji:
Miroslav je někdy móóó chytrej, teda když chce. Někdy chytřejší než rádio :D:D

Další odpovědi
alexandra

Miroslav to řekl móóóóc hezky a ani si nedělá prču.
Přesně tak jsem chtěla odpovědět,a on mě předběhl,tak jsem ani nemohla zamachrovat.

macek

Přesně tak .Taky jsem to chtěla napsat ale byli jste rychlejší

nabubindes

nooo a když použiješ ctrl-p tak co vidíš, tiskneš