baghira

Klávesa s okýnkem je další funkční klávesa, označuje se Win. Např. Win+M minimalizuje všechna okna.
Klávesa s meníčkem otevře kontextové menu (stejně jako pravé tlačítko myši.)

Další odpovědi
beer

Mně se pomocí této klávesy zobrazují vybrané věci z panelu nástrojů, mám Win s IE. Možná to ale bude u jiného systému či prohlížeče trochu jinak, to nevím..

Itter

Vlaječka je klávesa Windows a vyvolává nabídku start. Ta vpravo vedle ní vyvolá kontextové menu stejné jako stisk pravého tlačítka myši.

petka

Zkuste a uvidíte. ;)