k čemu slouží developerské projekty? co vlastně pojem „developerství“ znamená?

Zajímalo by mě, co to jsou developerské projekty? k čemu slouží? a co si mám pod pojmem „developerství“ představit?

Odpovědi
standa

Na obdobnou otázku jsem zde již odpovídal, proto níže ve zdroji odkazuji na tuto otázku včetně dvou odpovědí…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-je-servis-sluzeb

elektrikář

Developer je vlastně stavební podnikatel, Koupí třeba rozpadlou starou továrnu vybuduje tam luxusní byty ty po čase buď pronanajímá nebo prodává.