K čemu slouží bt slot ci?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Mohl by jste být, prosím, konkrétnější? Bez kontextu mi „BT Slot ci“ nic neříká.

Pro ge0rge :
BT – mě napadl „Bitevní tank“ ,ale netušil jsem spojení tanku s televizorem­.(Kategorie TV přístroje)

Když si toho hodně domyslím, tazatel se ptá na co je BlueTooth slot na Televizoru, možností je mnoho: Pro přípojení BT ovladače, pro připojení ostatní zařízení jako DVD apod, pro připojení telefonu.(SE tuto technologii nabízí)

Další odpovědi
anonym

Pokud jde o konektivitu a „slot“ jste si tak trochu domyslel, pak BT znamená Bluetooth a jde o bezdrátové datové spojení.

Zkuste to upřesnit.