Michal Kole

K čemu si úřednice na Úřadě práce kopírovala můj výuční list a maturitní vysvědčení, když jí nazajímalo co umím ?

To je pak ZBYTEČNÉ plýtvání papírem a tonerem.

Není ekonomičtější to naskenovat a projet OCR softwarem, pro automatické uložení do databáze, než to ručně přepisovat ?

Odpovědi
verka

Až budeš na pracáku poněkolikáté, tak se nebudeš stačit divit tomu, co všechno budou žádat. Jenom si zvykni, že u nás se nehodnotí, co umíš, ale jestli na to máš papír s razítkem. Nezjišťuje se ani platnost inzerátů, nezavolá ti nikdo, že se uvolnilo místo a vůbec celý úřad je pro nezaměstnané zbytečný!