Michal Kole

K čemu se vyrábí různé pěny do koupele ve vaně? Já vanu považuji za plýtvání vodou, „palivem“ do kotle a energií celkově

Nejlepší odpověď
anonym

je jedno za co ji považuješ ty,pro některé je to místo nejen pro hygienu,ale i pro odpočinek zvlášt s tou pěnou

Další odpovědi
honza19hk

Michale ty považuješ všechno za špatné,takže se tomu ani nedivím.Ostatně ta pěna je aby ti ta voda voněla, do některých se dokonce přodává ta sůl a děti ji mají také rády.

jinak co se týče energií-když já jsem byl menší,tak na zahradě stála přes léto kubíková káď (ta na ryby) a do ní se ráno přivezla traktorem voda ze studny a zakryla černou plachtou, ponecháš ve vedru na slunci tak do 15:00 a pak se můžeš koupat v teplé vodě.Takže nemusíš topit v kotli .

Lucijej

Pěny do koupele jsou různé, protože mají různé účinky. Především mají relaxační efekt, kdy se člověka naloží do vany a vdechuje příjemnou vůni pěny, odplavuje stres, hydratujea zvláčňuje pokožku, případně se může podílet na zlepšení stavu poškozené nebo nemocné kůže (lupenka apod.), ale to se spíš týká koupelových solí, uvolnňuje namožené svaly. Anebo může mít osvěžující efekt, kdy tělo a duši povzbudí a nabudí novou energií.

Koupele neslouží jenom k očistě těla, ale také k odpočinku a dobytí nové energie. To, že ty ve vodě vidíš úhlavního nepřítele neznamená, že to tak mají všichni.

anonym

Proč se ptáš, když voda tě zajímá jen teoreticky?

hanulka11

Víš co , nech vodu plynout, když ji nemáš rád.
Normální člověk se bez ní neobejde.