Michal Kole

K čemu se prodává sprchová hlavice o průměru 30 cm, když v panelákové koupělne B-2 bytového jádra s ní vytopíte byt ?

Odpovědi
Rocker

Hodí se třeba do sprchového koutu,má větší šířku rozstřiku.

Deli

Také ji máme, ve sprchovém koutě. Průtok je stejný jako u menší, protože je stejná hadice…

baghira

Ne každý má panelákovou koupelnu (a jak lze vidět, ne každý má soudnost). Průtok a průměr sprchové hlavice spolu nemusí až tak souviset – i když je hlavice větší, proteče jí jen tolik vody, kolik přívod (a kohótek) dovolí.