K čemu se používá „cucflek“?

Doplňuji:
Vidím, že ten hlavní význam znáte dobře. Ale asi tu není moc podlahářů ani sklenářů. Cucflek se říká přísavnému nosiči, který slouží k manipulaci např. s deskami zvýšené podlahy. Sklenáři ho používají pro přenášení velkých tabulí.
Ilustrační obrázek na:
http://winstall-shop.cz/cz-detail-283661-nosic-skla-veribor-manipulator-dvoubodovy-70kg.html

Nejlepší odpověď
Damiana

V pubertě k exhibici, že „mám divokýho kluka“.
V dospělosti k tomu, že „mám nešikovnýho blba.“
V manželství k tomu, že „mám na krku(!) co nevidět rozvod.“

Další odpovědi
Ar

K naštvání partnera nebo partnerky. D:)

hanny 2

Cucflek se může použít tak akorát k obvinění partnera z nevěry.

Děda Louda

Proč se ptáš, když víš? Honíš body?