Sekenenre

K čemu přesně slouží Windows Media Center?

Někde jsem četl o tom, že to člověk připojí k televizi. Ale bude fungovat ovládání, které budu používat na tu televizi? Příklad: Připojím si notebook k TV a chci si sednout na gauč a dívat se na film. Bude mě fungovat ovládání přes ovládání k televizi?

Nejlepší odpověď
geoorg

Media Center – Mediální centrum
Slouží k tomu, aby pod jednou aplikací shromažďovalo veškerá média z počítače – obrázky, hudbu, videa apod.
Pokud vím, tak sledování televize je možné, ale pouze po připojení televizní karty, nikoliv klasické televize. K ovládání pak slouží buď přímo notebook, nebo ovladač od té televizní karty.

Další odpovědi
beer

Podrobnosti zjistíš v odkazu, vyzkoušej:

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Getting-started-with-Windows-Media-Center