Hostman

K čemu odpovedi.cz jsou, když se nedočkám odpovědi?

K čemu odpovedi.cz jsou, když se nedočkám odpovědi? Trochu paradox

Nejlepší odpověď
Psychotic

V ostatních se hledá chyba vždy nejsnáze, není-liž pravda?
Zkuste příště položit přesnou a jasnou otázku a možná se dočkáte.

Další odpovědi
anonym

Hmmm…
Na svůj první dotaz jsi dostal odpovědí několik – podle mne vcelku dobrých, to že sis z nich nevybral, bych nedával za vinu odpovídajícím – a už vůbec ne tomuto webu…
Tvůj druhý dotaz je ale naprosto neurčitý, skoro bych řekl že nejapný, že na něj nelze odpovědět – podvýznamem výrazu „taková dáma“ si může každý představit naprosto cokoli jej napadne.
Zkus se naučit ptát, pak teprve můžeš chtít odpovědi.

anonym

Žádný paradox. Jsou tu i otázky bez odpovědí. Ty jsi vložil dotazy dva a oba na téma, které se tu již hodněkrát probíralo. Opakovat otázky zakazuje zdejší kodex a pravidla hovoří, že v tom případě lze brát dotaz za podvádění.
Zdejší poradna funguje na základě dobrovolnosti:Ty se můžeš zeptat a my ostatní ti můžeme odpovědět. To je celé.

marci1

Odpovědi se nedočkáte pokud :
1.Otázka není formulována jasně, srozumitelně.
2 Odpovídající neznají odpověď.
3.Otázka není pro odpovídající z okruhu jejich znalostí, zájmů či pro ně není dosti zajímavá.

iceT

Odpovídám proto,že jsem si otevřela tvoje tři otázky-na první jsi odpovědi dostal slušné,na tu druhou reaguju teď-je rozdíl mezi dámou a slečnou stejně jako rozdíl mez slečnou a ženou.
Otázka měla znít:Jak si udržet ženu…

mosoj

Být tebou jdu si stěžovat.