jahudka_vlm

K čemu mi jsou body na této stránce?

Nejlepší odpověď
mosoj

Úplně ke stejné věci jako na té druhé.
Jinak je to určitý druh manipulace.

Další odpovědi
Děda Louda

Body tu fungují jen tak samy pro sebe, nebo třeba pro radost a potěšení, zkrátka jak kdo chce. Jiný význam (pokud mi nebyl zatajen) nemají.

hanulka11

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani je dobré si přečíst všechno dole pod čarou

Podmínky serveru Odpovědi.
czBodování uživatelů
Často kladené dotazy

Kodex uživatele

Radak

Aby se tady psychologicky zaháčkovali soutěživí lidi.

Terryle

Čím víc bodů máš a v čím vyšší kategorii jsi, tím víc otázek můžeš denně hodnotit a rozdávat víc palců za dobré odpovědi.
Jinak je to druh soutěžení…

anonym

Podívej se na profily první desítky a pochopíš to!