tomovka

K čemu mi bude užitečná zkouška FCE?

Jaké bonusy či zápory má? a má cenu na ní vůbec jít? co se týče ceny, pokud ji složím škola mi zaplatí polovinu ceny zkoušky.

Odpovědi
Dane

Vždy je dobré mít nějaký doklad prokazující úroveň jazykových znalostí. Pokud zvládneš FCE, jistě nebudeš mít problém vykonávat jakoukoliv profesi, která vyžaduje znalost anglického jazyka..

Pepa25

FCE je poměrně známá zkouška dokládající znalost angličtiny. Hodí se třeba ve státních úřadech, kde požadují určitý referenční rámec.

crewTa

Cenu to určitě má. Pokud ti škola půlku zaplatí, tak neváhej. :) Ke zkoušce samotné najdeš info tady: http://jazyko­ve.fairlist.cz/2013/07/­zkouska-fce-a-nejlepsi-webove-odkazy-ktere-vam-pomohou-ji-ziskat/