Nikusha

k čemu lze použít clipboard?

Nejlepší odpověď
anonym

Clipboard
Schránka (anglicky clipboard) je zvláštní oblast operační paměti spravovaná operačním systémem, určená k přechodnému ukládání rozličných dat.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Schr%C3%A­1nka_%28softwa­re%29

To, co myslíš ty, je pravděpodobně flipchart.
Doplňuji:
Omlouvám se Nikusha
Poslední věta byla určena terry a její invektivě. Někdy jsou holt ruce rychlejší než mozek.

Další odpovědi
terry

K výuce, k prezentaci apod.
Doplňuji:
Také na poznámky, …
Ještě nějaký chytrý dotaz?

Michal Kole

Ten flipboard je „tabule“, na které jsou papíry a píše se fixem nebo to může být plastová deska a opět se píše vodovým fixem.

Zelené tabule na křídu se dnes už moc nepoužívají, protože je z toho moc bordelu.