Weroniq

k čemu jsou na vysokoškolských kolejích v Americe různé spolky?

nevím jak to přesně nazvat, jsou to různá sesterstva a bratrstva, mají neobvyklé podmínky pro přijetí a hodně lidí by se tam chtělo dostat, mají i svoje domy, kde se nějak sdružují a kdo tam nepatří, tak je vyvrhel.. proč to tak je? nikde jinde něco obdobného asi není

Odpovědi
DDarent

Spolek je obecně synonymum pojmů jako sdružení, asociace, konfederace, unie, atd

tedy spolek je združení lidí, se společným zájmem, takže je třeba spolek inteligentních, ajťáků, a tak různě.....

ten kdo neni ve spolku, vpodstatě jakoby nepatřil nika, takže je to looser.....