Lukasy

K čemu jsou chlupy v podpaři neboli spiš kčemu byli lidem v pravěku?

Normalně chlupy ochladi a otepli ale v podpaži oteplovat nepotřevuju a ani mě to neochladi spíš se člověk poti ještě vic.

Odpovědi
franku

Aby se pokožka netřela o sebe

anonym

Už jsme to tady před pár hodinama řešili, tohle je asi dozvuk, jsou nám nanic, jsou jen pro ostudu, nevím, ale většinou chodíme oblečení a pot se vsaje do trička, košile atd…,abychom tam ty „koláče sledovanosti“ neměli, k tomu slouží vlhčené ubrousky, – otřu, nasprejuju,hotovo. Je běžně k dostání spray obsahující pudr, jemný pudr,ale pozor, patří jen na kůži, rozhodně ne na textil, některý dělá bílé skvrny a už i to je vychytaný 🙂