Chytrolín

K čemu je zde uzavírání otázek?

Proč nemůže otázka zůstat stále otevřená? Nebylo by to lepší?

Odpovědi
hanulka11

Otázka může zůstat otevřená .Nikde není psáno, že musí být uzavřená.
Pokud položíš otázku a někdo ti odpoví tak, že tvůj problém je vyřešen a nečekáš na další odpovědi.Jednoduše ji uzavřeš. Pak již jdou vkládat odpovědi pouze do diskuze.

Michal Kole

jsem taky pro, aby se otázky nezavírali

poa.li

Taky si myslím, že by bylo dobré, kdyby se po čase automaticky neuzavíraly. Zásadně..

kropitko

Já jsem pro aby se zavírali a ne jen automaticky, myslím, že by mělo být jasné, že je tazatel s odpovědí spokojen, že byla vyhovující a že mu pomohla,,,je zbytečné aby tam pak ostatní dopisovali „s tím souhlasím“ apod,,,,když stačí odpověď ohodnotit jako správnou,,,Pokud ji tazatel uzavře, tak je jasné, že mu odpověď pomohla,,,