Marvan

K čemu je zde omezení odpovědi za den?

Nemá tento server být rád za každou zodpovězenou otázku. To je tak trochu pointa tohoto webu ne? Aby každá otázka byla zodpovězena, když bude omezení v počtu odpovědí na den, o to míň bude zodpovězených otázek…
Doplňuji:
O body ani moc nejde, spíš jde o dobrou vůli, když má člověk chtíč někomu pomoci tak by něměl být omezován.

Nejlepší odpověď
annas

Také by měl někdo další ocenit, zda odpovědi nových uživatelů jsou správné.
Objevily se profily, které jen bodovaly, ale jejich uživatelé vůbec neodpovídali. Kdyby měli neomezenou možnost bodovat, co by se asi stalo? Odpovězte si sami.

Další odpovědi
GangstaHelper

Už se to tu párkrát řešilo. Je to ochrana před kolemjdoucími a zdejších zásad neznalými uživateli.

blesk26

Protože tu kdysi byli uživatelé, kteří opisovali odpovědi od ostatních ke každé otázce a tím získávali body … omezení počtu odpovědí a zamykání otázek z toho vyplynulo jako opatření.

NickD

Souhlasím s vámi.Navíc jsem tady ještě nenarazil na otázku,která by postrádala nějakou tu správnou odpověď.Myslým si,že je to takhle v pořádku.Nevím jak kdo,ale na bodech přece nezáleží…nebo vám snad ano?

HOMER

Musím s tebou souhlasit,je to tak..Navíc uživatelé kteří kopírují otázky,to nepřestnou dělat jen proto,že mají omezení na den,přestože jim to brání zkopírovat všechny odpovědi xD,pro ně byly,podle mne, jak dělané palce dolů.
Ale každý na to může mít jiný názor a pochybuju,že bychom se shodli na tom,co zachovat,co zrušit,změnit.

RAB

nevím, než jsem byla „pokročilá“, také jsem o tom nevěděla a jednou jsem se dostala na limit a naštvalo mě to

ReHu

Ani jsem netušila, že je omezení odpovědí. Asi málo odpovídám 🙂.
Věděla jsem jen o omezení bodování.

GangstaHelper

Jak já to miluju když někdo uzamkne otázku :)

Je práve na nás, abychom se za Vás zaručili tím, že vás obodujeme, až budete mít více než 100bodů (otázka 3–4 dní), tak už máte daleko více prostoru.