Pokročilý

K čemu je zde omezení odpovědi za den?

Nemá tento server být rád za každou zodpovězenou otázku. To je tak trochu pointa tohoto webu ne? Aby každá otázka byla zodpovězena, když bude omezení v počtu odpovědí na den, o to míň bude zodpovězených otázek...
Doplňuji:
O body ani moc nejde, spíš jde o dobrou vůli, když má člověk chtíč někomu pomoci tak by něměl být omezován.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Také by měl někdo další ocenit, zda odpovědi nových uživatelů jsou správné.
Objevily se profily, které jen bodovaly, ale jejich uživatelé vůbec neodpovídali. Kdyby měli neomezenou možnost bodovat, co by se asi stalo? Odpovězte si sami.

Další odpovědi:

Bronzový

Už se to tu párkrát řešilo. Je to ochrana před kolemjdoucími a zdejších zásad neznalými uživateli.

Bronzový

Protože tu kdysi byli uživatelé, kteří opisovali odpovědi od ostatních ke každé otázce a tím získávali body ... omezení počtu odpovědí a zamykání otázek z toho vyplynulo jako opatření.

Pokročilý

Souhlasím s vámi.Navíc jsem tady ještě nenarazil na otázku,která by postrádala nějakou tu správnou odpověď.Myslým si,že je to takhle v pořádku.Nevím jak kdo,ale na bodech přece nezáleží....nebo vám snad ano?

Bronzový

Musím s tebou souhlasit,je to tak..Navíc uživatelé kteří kopírují otázky,to nepřestnou dělat jen proto,že mají omezení na den,přestože jim to brání zkopírovat všechny odpovědi xD,pro ně byly,podle mne, jak dělané palce dolů.
Ale každý na to může mít jiný názor a pochybuju,že bychom se shodli na tom,co zachovat,co zrušit,změnit.

Pokročilý

nevím, než jsem byla "pokročilá", také jsem o tom nevěděla a jednou jsem se dostala na limit a naštvalo mě to

Zlatý

Ani jsem netušila, že je omezení odpovědí. Asi málo odpovídám :-).
Věděla jsem jen o omezení bodování.

Diskuze k otázce

Bronzový

GangstaHelper

Jak já to miluju když někdo uzamkne otázku :)

Je práve na nás, abychom se za Vás zaručili tím, že vás obodujeme, až budete mít více než 100bodů (otázka 3-4 dní), tak už máte daleko více prostoru.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.