RyuzakiKate

K čemu je vlastně dobrý šňupací (drcený) tabák?

Je to jen jakási „pochutina“, na které může být člověk i závislý, nebo má nějaké skryté účinky…?

Nejlepší odpověď
vagra

Šňupání je nejnávykovější forma užívání tabáku. Při něm, se nejrychleji dostává nikotin do krve. Například tam, kde se nesmí kouřit, nahrazuje cigarety.
Oproti kouřeni je mnohem míň nebezpečné.
Přesto při něm hrozí rakovina ústní dutiny a hrtanu.

Zdroj: V.E.- upraveno

Další odpovědi
hanulka11

znám takové ,kteří ho používají místo cigaret , ano lze na něj vypěstovat závislost – zde si můžeš přečíst vše

http://www.nic­m.cz/drogy-a-jine-zavislosti-tabak

veruska

Šňupání pomáhá i při zastydlé rýmě,mám zkušenost.

Drap

On taqkový dobrý šňupeček, vůbec neni k zahození.

Belatrix

Muj bratr to jednu dobu uzival a kdyz jsem se ho ptala naco to vlastne je-rikal, ze je to pry jakesi "posilneni vaseho tela, a ze jste i vic odolnejsi a vic vydrzite..:)ale nejsem si uplne jista-to uz bylo davno..;) (on je totiz sportovni a adrenalinovy typ-tak to uzival prave proto:P )