beer

K čemu je takové označení poklopu na chodníku?

Teď se to zde na sídlišti objevilo..:
http://www.ulo­zisko.sk/539471/p­oklop.jpg
Doplňuji:
Výkopové práce tu nehrozí a plyn už vůbec ne )
Fyzik: No to snad ne ?? Se picnu, fakto tam je !! Já staré blbec furt gůgluju poklopy, značení atd,atd. a von to je Pacman vod děcek? ))
Ještě počkáme..)

Nejlepší odpověď
Fyzik

Ale né :)

Vygooglete si v obrázcích Pacman. Je to legendární počítačová hra snad z 80. let a postavička Pacmana se stala symbolem počítačových her.

Další odpovědi
mosoj

Třeba je to pro kontrolu vestibulárního ústrojí člověka.

Koukám že používáš také „ulozisko.sk“. Dobré je náhled nejprve rozkliknout a dávat odkaz na tento rozkliknutý odkaz. Obrázek se adresátovi ukáže okamžitě celý rozkliknutý, bez toho rušivého „křoví“.

Wang

To vypadá na přípravu nějaké akce (výkopové práce, pokládka sítí). Podle barvy plynaři.
Asi.
Doplňuji:
beer
tak pak sem dej vědět, co se z toho vyvrbí.
Trvám si na svém :D ! (humor), že budou kopat (plyn neplyn, tak vzal žlutej sprej).

honza19hk

Wang.

to je kanál od splaškové nebo deš´tové kanalizace a ne od plynu.Navíc tahle to plynaři neznačí ikdyž je to žluté.Spašková kanalizace se značí fialovou.

Wang

To honza19hk
..tak není od plynu… už to neřeš.
taky nepíšu, že od plynu je!
píšu: „To vypadá na přípravu nějaké akce (výkopové práce, pokládka sítí). Podle barvy plynaři.“ /tam budou kopat.