Michal Kole

K čemu je noční hlídač, když pro pachatele je snadný terč a elektronika je o proti člověku spolehlivější ?

Jeden důchdoce, přece nedokáže odzbrojit 4 maskované pachatele v kuklách a se zbraní.

Svážou ho a jdou krást.

Lze pak po zaměstnavateli žádat nějaké odškodnění, jako bolestné, a za následný postrumatický stres, že nezabezpečil pracoviště, před touto variantou útoku

Nejlepší odpověď
badisko

no ale nenauci te plavat Michale..pokud je tam opravdu neco ceneho tak tam nebudou duchodci..navic v dnesni dobe to tezko jako straznej nejak ojebe* protoze na obchuzce musis zadat heslo nebo prilozit chip..aby se dalo kontrolovat esly tam vybec strazny byl…navic do kamer se da nabourat.. atak vyuzivat kamery a lidsky faktor je spolehlivejsi nez jen kamery nebo lidi …
Doplňuji:
jo a duchodce tam neni od toho aby nekoho zadrzel ..ale aby zalarmoval pilicii…

Další odpovědi
huxa

ještě doplním, že také u pojišťoven se to lépe vyřizuje, když jsou svědci a i kamerový záznam

terry

Ani elektronika není všemocná. Všude nedohlédne – muselo by být mnoho, mnoho kamer.
A vrátní – nejsou to vždy hlídači, třeba také zapisují kdy kdo přijel.
Také jsou možná levnější, než dávat desítkám řidičů čipy k ovládání brány. A co cizí řidiči? Kdo by je pouštěl dovnitř?
Doplňuji:
A kolik případů s vrátným – hlídačem mají na svědomí 4 maskované pachatelé v kuklách a se zbraní.