fandosaurus

K čemu je hyperthreading u procesoru Intel i7

PS: slyšel jsem že hyperthreading je při hrách na obtíž, proto se používá I5 je to pravda ??

Odpovědi
Supercom

Hyperthreading je vláknovost. Tato technologie vytváří z jednoho fyzického procesoru dva virtuální procesory tím, že jsou v něm aktivovány dvě řídící jednotky. Hyperthreading umožňuje lépe využít hardware procesoru, snížit odezvu systému. Hyperthreading umožňuje až o 1/3 rychlejší výkon. A s těma hrama nevim, hraju jen miny to je aspoň logický a ostatní je ztráta času :).