fanynek

K čemu je dobrý u DVD recordéru PCMCIA slot/konkrétně u modelu Panasonic DMR HS2/

Doplňuji:
Je to slot na PC kartu,jde do něno třeba i SD karta

Odpovědi
Tombik

Jaký slot máš na mysli? Nějak si to vypustil. -otázka nedává smysl…
EDIT: No tak když tam vložíš SD kartu s nějakým obsahem (foto, videa, hudba) tak je pravděpodobně možné, že se to začne přehrávat. Proč by to tam jinak bylo? :)

led

Z SD karty môžte napáliť na CD-DVD, prípadne si pozrieť video

P.T.

Z SD karet se u tohoto rekordéru MAXIMÁLNĚ podíváte na fotky nebo si je nahrajete na HDD nebo vypálíte na DVD. Více v článku ze zdroje.

Zdroj: http://www.t3on­line.cz/clanek­.php?ID=133