Alesh

K čemu je dobrý takovýto výzkum?

http://zpravy­.idnes.cz/nej­vic-zatezuje-zivotni-prostredi-rajska-omacka-zjistili-vedci-p8o-/domaci.aspx?c=A111229­_130919_budejo­vice-zpravy_pp
Nemůžu si pomoct, ale podle mě to jsou vyhozený prachy daňových poplatníků. A nebo snad je potřeba zase něco zakázat? Po žárovkách to bude hovězí? A pak se zakážou auta a budeme v zimě jezdit na saních, ty budou nařízeny v době od 1. listopadu do 31. března a to i tehdy, když nebude sníh. V takovém případě úředník v Bruselu poručí větru, dešti a sníh na pokyn EU začne padat. Do té doby si každý sáňkař bude muset namazat skluznice olejem (aby mu to lépe klouzalo), pochopitelně rostlinným, nejlépe z řepky. Ten bude samozřejmě i přes dotaci EU (opět z kapes daňových poplatníků) několikanásobně dražší než olej vyrobený z ropy. Ale hlavní je, že to bude pokrok a emise CO2 se v důsledku použití tohoto rostlinného oleje sníží o 0,02 kg/rok/sáně. Čeká nás skvělá budoucnost. 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Typická ukázka tlachání o ničem. Bohužel kam se podívám najdu podobný článek, který zplodil kvalifikovaný reportér.

Stále nevím jak ovlivňuje rajská omáčka prdy
skotu a silně pochybuji že dotyčný reportér
se tím vůbec zabýval.

Další odpovědi
Drap

Myslím , že podobné nařízení by jsme mohli zavést jako první. Zavděčili by jsme se Bruselu, a zavádění obdobných věcí nám neni cicí.
A poturčenec horší turka se u nás říkávalo

led

Je to jednoduché.
Firma na pestovanie papriky potrebuje odbyt, tak zlikviduje firmu na pestovanie rajčín. Objedná si výzkum a na základe „škodlivosti súperového produktu“ podnikne ďalšie likvidačné kroky.
Peniaze, peniaze, peniaze.

anonym

To nevím k čemu to je. Podle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-kdy-to-u-nas-nastane-taky budeme číst výsledky takových „výzkumů“ a přitom děti se starými lidmi odkládat k popelnicím. Olej z řepky na vaření bude levnější než olej na sáně – cena bude 50 korun.

Za 2 deci.

Auta budou mít omezenou rychlost na 5 km/hod. To proto, že při vyšší rychlosti jízdy vozu se zahřívá třením vzduch…

briketka10

to se bude válet ohryzků po ulicích..děti tak milují ovoce místo rajský k obědu..