zjentek

K čemu je dobré solné mýdlo?

Hygiena! Solné mýdlo.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že k ničemu. Jde o další pokus, jak vytáhnout peníze z naivních zákazníků.
„Čistý přírodní koupelový krystal (ručně opracovaný kus kamenné soli z dolů v pohoří Himálaje). Je bez chemických a konzervačních přísad. Pro svůj tvar a přirozené desinfekční účinky se nazývá koupelové solné mýdlo.“
http://www.zdra­vionline.cz/o/Sol­ne-produkty
Stejného účinku (pokud nějaký je) dosáhneš, normální kuchyňskou solí, protože o nic jiného nejde. A jedno, jestli je údajně z Himáláje, nebo ze sámošky.