Michal Kole

K čemu je diskuse, když se odpovídající či tázající nedozví, že je v diskusi nový přípěvek ?

Kontrolovat RUČNĚ každou otázku je zdlouhavé a časově neefektivní.

Když někdo odpovídá 40× za den, jak to má dělat to má pořád listovat?

Něco málo o programování v PHP vím, a řešila by to funkce mail()

nebo nějakou vyšší funkcionalitou např. PHPMailer.

Jen by bylo potřeba správně dimenzovat poštovní server, aby nebyl přetížen množstvím emailů.

V knize Počítačové sítě (Computer press – dnes Albatros Media) jsou uvedeny nějaké vzorce a povídání k dimenzování serverů.

Když si tu knihu koupí ASPa, tak si ji může dát do nákladů jako vzdělávací prostředek pro svoje podnikání.

ocko ty jsi se živila jako účetní, napiš mi něco o tom do soukromé zprávy jak co se může dát do nákladů, ale nějak jednoduše laicky.

Jsem technik a ne právník či ekonom. Technický výkres pochopit nebo programový kód mi zas tak problém nečiní, ale zákon jo, zvlášť když je napsán takovou „těžkou“ češtinou.

Nejlepší odpověď
Drap

Klikni si na „muj stream“ a tam se ti to ukáže.

Další odpovědi
Syd

Když ti hodně jde o to, aby diskutér reagoval na příspěvek v diskusi a domníváš se, že si to nepřečet, můžeš ho interní poštou popostrčit. Ano, listovat si zpětně svoje odpovědi a otázky bys klidně moh. Existuje i jistá malá pravděpodobnost, že by ses tak zaměřil pro změnu na kvalitu otázek a odpovědí než kvantitu, a měl tak míň času ptát se pořád na to samý o úřadu práce a plavání.

terry

Pláčeš na špatném hrobě.

bolak

Tak nemáš odpovídat 40× za den a máš pokoj. :)

Ale jo, maš recht v tom že je to na pendrek, ono ani ten stream ještě dení úplně dodělanej. Například když reaguješ na někoho právě v tý diskuzi ty sám, tak se ve streamu oběví hláška že do diskuze přispěl uživatel XY (ten poslední před tebou), místo toho aby tam bylo napsáno tvé jméno. Jsou tam prostě ještě hrudky.

Nejen tohle ale spoustu dalších věcí jsem posílal do mrtvý schránky, ale teď se prej snažej dělat na tom aby server fungoval tak jak má, aby se neloudal a zbytkem se začnou zabejvat a v srpnu, takže musíš čekat. (to se dělá tak že si dřepneš na bobek a šeptem vydávaš přerušované zvuky: „ček ček ček ček…“)

Syd

A jo, já nevěděla, co to je, tak jsem to ignorovala. Já tam mam ale jenom moje otázky, po odpovědích a diskusích se stejně musim pídit z profilu

briketka10

pro Syd nejdřív klikneš na Domů a máš nejnovější otázky, můj stream, nezodpovězené otázky, ale nevím, jestli toto mají všichni nebo jen ti co mají uzavřený profil, myslím, že to mají všichni :)

Syd

Drap: Na co že má kliknout?