Michal Kole

K čemu dámám slouží make-up ? Aby nebyla na jejich těle vidět „špína“ (pokud dáma neví co je hygiena) a odumřelá kůže ?

Nejlepší odpověď
iceT

Make-up nezakrývá špínu,to by si pak ženská na xicht ten make-up nemusela dávat,ale podtrhuje krásu,zvýrazňuje dostatky nebo naopak zakrývá nedostatky pleti,dá barvu očím,tváři i rtům.
Filmaři používají make-up jiný,třeba aby se zakrylo tetování,třeba A.Jolie když hrála Laru Croft,ta měla na těle několik tetování a když byla v plavkách,tak nebylo vidět žádné.Taky proto,aby byla lépe vystižena postava,pokud má být postava zjizvená,tak vizážisti namalují jizvy.Třeba tady je na maškarní http://www.you­tube.com/watch?v=Xo­qo978Oubs
Se špínou a odumřelou kůží nebude make-up nikdy dobrý a spíš uškodí,než pomůže.

Další odpovědi
anonym

Make up slouží ke zkrášlení ženy. Zakrývají se jím skvrnky, mateřská znaménka a pod. prostě vady na pleti. Potom se ještě provádí líčení samo. Rozhodně se jím nemaskuje špína. Naopak nesprávné čištění pleti by mohlo vyvolat vleklé kožní problémy.

zjentek

.) to proto, aby byly krásné draku. Zřejmě tedy ony před sebou.
Doplňuji:
..je to taková omítka, prej se tím maluje na ksicht obličej, tak jsem to slyšel.

led

Ten náter, ako hovoríte, na zvyraznenie určitých črtov tváre a potlačenie malých nedostatkov, používajú ženy i muži aj profesionálne v divadle, televezii, filme i v civile sa nanáša výhradne na čistú tvár.

Bedy

Ty radši mlč. Sám se nemyješ, sám nevíš, co je hygiena, tak laskavě si podobné hloupé otázky odpusť. Fuj.