K čemu by mi byl Inbox? (Gmail)

Gmail mi opět cpe nějaký „nový“ a „skvělý“ produkt. Ovšem schválně není kloudně popsán – že prý přečte všechny emaily. To jako, že bych neklikal na příchozí poštu a ono se to za mě samo přečetlo? :S Vidí v tom někdo využití? (Popř. rád zřím v čem vlastně.)

Odpovědi
jáára

Používám už jenom Inbox.
Vyzkoušej ho.

postcd

Ke zjednodušení a pohodlnější práci s poštou. http://www.go­ogle.com/inbox/
Na té stránce je tlačítko se symbolem šipky dolů. Klikáním se ta služba představí. Mě to tedy moc nezaujalo tak se tím nebudu zabývat.