bolak

…k anketám

Jakej je oficiální důvod toho, proč nemůžu zařadit anketu do normální rubriky, proč k anketní otázce nemůžu přidat podrobnosti jako do normální otázky a proč do ankety nemůžu vložit i vlastní hlas, aby ostatní znali můj názor?

Nejlepší odpověď
annas

To je zbytečná otázka. Na tu znají odpověď jen admini. Podejte návrh na úpravu. Uvidíme, jaké nás čekají změny.

Další odpovědi
hanulka11

v anketě svůj hlas a podrobnosti můžeš vyjádřit v diskuzi …je to prostě tak nastavené

jiné řešení pak je formulovat otázku tak, aby ses také mohl vyjádřit …jak toužíš

Děda Louda

Nebere mi, k čemu ti může být užitečné, účastnit se své vlastní ankety.