Shuffle

Jýký pes se ke mně hodí,jestli vůbec?

Zajímalo by mě jakého psa byste ke mě doporučily-Náš byt je velký,každý den trávíme asi 3–4 hodiny na tenise,kousek máme park a bydlíme ve městě.Je možné zvládat beagla nebo labradora.Nevadí pokud by např. o víkendu byl déle sám doma?

Nejlepší odpověď
annas

Na otázku Který pes …vám doporučím labradora. Mně se víc líbí. Když si pes zvykne na prostředí,určitě vydrží.Rozhodnutí je ale na vás.

Když chodíte každý den na tenis,budete si brát pejska s sebou?
Doplňuji:
Ještě dodávám,že si nikdy nevybírám psa podle toho,zda se ke mně hodí,ale podle jeho vzhledu či sympatií.

Další odpovědi
venkovan

Žádný.!
Pes není doplněk, ale závazek na 15 let !!!!!

panenka

Tak si napiš Jahodě ona ti určitě poradí a napíše ti

Salvaje

Předpokládám, že Shuffle neměla na mysli, že se k ní hodí, jako podle toho, jestli je blond nebo na růžovo, ale podle toho, jestli ten pes zvládne být v takovým a takovým prostředí, v tak a tak velkým bytě… Takže je spíš zodpovědná, když to chce řešit a zjišťovat, a nevybírá jen podle toho, že se jí pes líbí a hodí „ke kabelce“
Shuffle, zkus trochu brouzdat po internetu. Když si zadáš do vyhledávače rasu psa, najdeš hodně stránek a hodně informací… Hodně štěstí s výběrem :)

Domka

Doporučila bych vám jorkšírka je to všestraný pes a nevadí mu ani být pár hodin sám doma

dagry

Že prý jorkšíra. Pomóóóóc. Já mám takového jednoho uřvaného „smetáka“ v bytě nad sebou a když jednou mu odjela majitelka na celý den !!! kamsi DO PRYČ, tak ten pes opravdu vydržel hulákat celý den v kuse až do půlnoci, než se vrátila. HRŮŮŮZA !!! A celkově jsou ti malí psi strašně uřvaní. Takže já za sebe říkám… jorkšíra ani omylem !

panenka

Dokud tady Admin neuděla změnu takto tu bude furt takovéto podfuky Hanulko

panenka

Hanulko tá uživatelka Shuffle je Jahoda má tu pár profilů a vždy když už nemůže psát přes její starý tak si zde založí nový nemá tu jen jeden ale více prfilů už to chápete Hanulko?

hanulka11

nevím jak se to pozná a nechápu proč je to dovoleno

hanulka11

Co s tím má společného nějaká jahoda? Ona se ptá tady a kdyby chtěla názor jahody ,tak se jí zeptá ne?