barnajka

Jůůůůůůůůů – a já už nemůžu odpovídat, heeeč… Limit vyčerpán. Akorát když mě to začalo tak bavit :)

Nekouřím, nepiju, sexuálně nežiju – tak aspoň tuhle jedinou závislost si snad dovolit můžu 🙂

Moc se asi neznáme, ale chtěla jsem jen říct, že je tu mezi váma fakt fajn.. Díky moc :)

Doplňuji:
Díky ještě jednou všem – za rady, za uvítání a tak celkově za fajn prostředí, co tu díky vám je.

Na odpovědích opravdu nesedím celý den, to zase ne. Mám možnost sem zaskočit prakticky v kteroukouliv denní dobu, tak když mám chvilku, na 15–20 min sem zaběhnu, ale pak jdu zase pryč. V kuse tu opravdu nejsem, to bych asi ani nevydržela :) Někdy mám práce, že nevím, co dřív první,.. někdy zase volna, že mě to až děsí. Tak než bych seděla u telky, to už jdu radši sem.
Jsem tu teprve pár dní, ale stránky znám docela dlouho. Neměla jsem nikdy v plánu se aktivně zapojit, vyplynulo to jaksi samo. Ale je to fajn :)

No, tak konečně něco o mě – letos mi bude 26, jsem kousek od Brna a jestli bych bez něčeho nemohla žít, pak určitě bez kamarádů, bez rodiny, bez mých pejsků – a bez muziky. Koníčků mám milion a přitom žádný, žádný nedělám nijak naplno nebo pravidelně. Ráda čtu (i když málo), brouzdám internetem, chodím do přírody, cestuju… Baví mě jazyky, ale tím neříkám, že mi jdou (!!!!). Trošku žbleptnu anglicky, na střední jsem dělala 2 roky španělštinu (ale už si nic moc nepamatuju), teď se snažím jako samouk prokousat aspoň základy turečtiny, ale taky to extra nejde. Jestli chce někdo vědět víc, klidně mu pošlu adresu Facebook profilu – část informací mám veřejných, klidně si můžete počíst :)
Tady asi chováním působím seriozně, ale dost se krotím 🙂 Normálně jsem blázen, puberťák proti mě hadra :) Kdo chce, klidně mi jinak může tykat – já věk neřeším.

Dneska už to tu budu muset zabalit, ale zítra snad zase podle možností nakouknu. Všem krásný večer a dobrou noc.

Odpovědi
Falcon

Ty sis asi odpovědi spletla se seznamkou a nějakým diskuzním kroužkem.To,že tady popisuješ celý svůj charakter,je docela trapné.To by sis asi měla najít nějaký jiný server. A pokud si tady chceš pokecat,tak u každé otázky je určena diskuze.Tam se diskutuje,to jasně bylo řečeno administrátorem. To,že odpovídáš voloviny,bych ještě snesl,ale že tu meleš něco,co nemá nic společného s otázkou,nechá­pu.Tady se pokládají a otázky a odpovídá na ně.

led

Je to smutná ukážka, že míňať treba s rozumom.
Ale časom, verím, budete mať zlato a budete ho môcť rozdávať.

arygnoc

to trávite život na odpovědích?

je to sice fajn, ale je to škoda.

člověk by měl skusit i trošku neřesti (já je zbírám :) ), život nejsou jenom odpovedi.cz

hanulka11

Mě se líbí vaše odpovědi a s tím odpovídáním se to zlepší nezoufejte.Tak dávejte otázky.

Terryle

Neboj, jak se překulíš do bronzu, už tě to omezovat skoro přestane… a pak tě to zase tady trošku omrzí a už tolik možností potřebovat nebudeš :)
Jinak těší mě, jsme na tom dost podobně – jak věkově, tak tím, že děláme spoustu věcí a nic pořádně a že experimentujem s cizíma řečma. A že jseš blázen… pche, to nic není, blázni jsou všichni, ale JÁ jsem letadlo!!! :o)
Takže těší mě a jsem ráda, že Ti tu je fajn :o)

venkovan

První, druhé je dobře, třetí to přijde, čtvrté když se to přežene dobře není. Osobně sem kouknu a někdy i zůstanu déle když čekám na maily od lidí, co je s oblibou posílají o půlnoci a potřebují odpověď do rána. A nebo když se mi nechce do účetních tabulek a podobných povinností které dnes patří ke každodennímu životu. Po půlnoci vše jde zpravidla samo.
Ale jestli jsi sympatická jako Terryle (kdesi na internetu má svoji foto), tak rychle jít oblbovat (přiměřeně) hlavy nám klukům a tedy nesedět tolik u PC. On ten život bez děvčat která se umí hezky podívat, pousmát na své okolí by jinak nestál za nic.