Pokročilý

Jupiii, už se vám to stalo?

právě mám 354 bodů,stejně jako je můj mail...:)stalo se vám to taky někdy??
Doplňuji:
hm...že by 354@gmail.com?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

JÓ takhle,tak 28 jsme spolu začali s manželem chodit, 28(jiný měsíc) jsme počali dceru, pak se 28 narodila a 28 jsme se také vzali(opět podtýkám,že vše bylo v jiný měsíc a rok),dokonce jsem měla i 28 bodů na odpovědích. Jestli to takhle půjde dál,tak věřím že i dvacátéhoosmého umřu. Teď mě tak napadá,že manželovi teď bylo 28-mého dvacetosm let......jo a dokonce byly volby....

Další odpovědi:

Zlatý

Mě se to stalo když jsem chodila do škole dostala jsem skřínku se stejným číslem jako je mé datum narození a když jsem jela se školou na hory tak jsem spala opět v pokoji které mělo číslo mého datumu narození.

Známý má č.OP shodné s č. rodinné hrobky.

Zlatý

?????????????????????????????? ?????? co má 354 bodů společného s mailem??????????????????????

Pokročilý

Protekční čísla jsou pěkná. V práci jsem dostal osobní číslo 2468 (sudá čísla pěkně za sebou) a můj mobil začíná na 73 73 73. Číslo občanky mám taky protekční, je takové pravidelné, opakují se v něm dvojice čísel, stejně tak i v čísle řidičáku. V čísle pasu je zakódováno číslo našeho domu a rok založení města. A tak dál. Všechno náhodou.

Pokročilý

Jj,stává se mi to často :-)).Koupili jsme synovi stůl k počítači a ten má výrobní číslo 22080-syn se narodil 22.08.2000.S bývalým manželem jsme se brali 04.03.2000 a když jsem si po rozvodu koupila novou SIMku tak je na ní tel.číslo ...040300.A naše malá se narodila sedmého,sedmý den v týdnu a v porodnici jsme byly na pokoji číslo 7.A určitě by se toho našlo ještě víc ... :-))) .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.