Berguzar123

Kde bych si mohla stáhnout díly Julie Lescaut?

Ahoj Chtěla bych se zeptat kde bych si mohla stáhnout díly julie lescat a take kolik je serií nebo řad mám dojem že deset rád…ale nevím to přesně budu ráda když mi poradíte děkuji.

Odpovědi
arygnoc

možno zakúpiť (309 kč):
http://hudba.he­ureka.cz/tv-series-julie-lescaut-box-4-dvd/

;-Q

Agneta

Tak tady v diskuzi snad mohu vyjádřit svůj plný nesouhlas s tímto žánrem:DDD
Berguzar123, jak se na to jen můžeš dívat?

Berguzar123

Ahoj jak to myslíš ty novejši od osmé řady po desátou sou OK a líbí se mi herečka Jennifer Lauret a ty ostatni jsem neviděla ale chtěla bych je zkusit tak se ptám