myšpulín

Jste závislí na internetu?

Jak dlouho dokážete být bez internetu?

Nejlepší odpověď
rynek878

Když mi náhodou pár hodin nejde,hlavně těď,když není práce na zahrádce,tak jsem úplně na prášky,je to hrozná droga!!!!!!!!!

Další odpovědi
iq

Myslím,že každý kdo internet aktivně používá,je na něm svým způsobem závislý.A ten kdo ho nepoužívá tak je nepřímo závislý také,protože informace, které má z jiných zdrojů mají ty zdroje s největší pravděpodobností alespoň z části rovněž z internetu.Uf to byla ale složitá věta 🙂

verka

Vydržela jsem hodně let bez této pomůcky, vydržela bych klidně dál, ale… Poštovní známky jsou drahé, cesta do knihovny se pokaždé nehodí, fotolab je daleko,rychlost informací k nezaplacení, no a hlavně, jak bych poznala vás všechny?

anonym

Když nemám opravdovou dovolenou, internetu se věnuji důsledně. Občas ale umím PC vypnout.

Miroslavst

Na internetu nejsem závislý, někdy taky chodím do práce.

Mousinek

Kdyby neexistoval asi by mi to nevadilo takže jen občas

ReHu

Asi ne. Když pracuju nebo jsem na dovče, ani mi nechybí.
Ale je pravda, že v běžném životě mi hodně pomáhá.