Jste zastánci toho, co oko nevidí, ale srdce nebolí?

Já osobně,ne,ale co kdýby.....

Nejlepší odpověď
mosoj

Máš to nějak pokřivené.

Co oko nevidí to srdce nebolí.
Docela pravdivé a je o člověku jak to využije.

Další odpovědi
anonym

Já osobně ani ne, řeknu si prostě „ne“ a basta 🙂 Můžu ten „problém“ mít na očích od rána do večera, ale prostě když ne, tak ne

msi

ty se fakt doma kopeš do zadku co

ponovotny

jak myslíš zastánci? Jestli jako zastávám názor, že je to rčení pravdivé? Zastávám, ono pravdivé je ;). Dokonce jsem zahlédl, jak ve fabrice namontovali kamery který koukají celý den na ty dělníky a když jsem si představil toho ko.ota v kanceláři jak celý den čumí na ty lidi a pak jim ještě dělá pekla tak mě srdce zabolelo ;)

marci1

Co oko nevidí, to srdce nebolí – ne neřídím se tímto příslovím. Moje oko nebo oko partnera to nevidí, ale existují i jiné oči, foťáky, mobily ap. A ráda spím v pohodě. 🙂

Kankys

ano jsem