Miroslavst

Jste zamilovaní? Šli byste do toho?

Tak co, ať jste mladí nebo v pokročilém věku, určitě jste stále zamilovaní. Šli byste do toho?
http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/196270-prace-snu-pro-zamilovane-testovani-nejromantictejsich-mist-sveta.html
Já určitě ano!!
Doplňuji:
Není to o penězích, ale ještě dostanete:
Za tuto náročnou práci dostane dvojice odměnu 20 tisíc eur.

Nejlepší odpověď
Vero

Sakráááá!!! Mě jen chybí ten partner!!! :) Námět na novou otázku…? ;) Chcete mě? pro cesty na nejromantičtější místa?? :D :D :D A to bacha! Tady, aby vás vybrali, bude důležité zajímavé vstupní video, které musíte natočit… A to já mám na škole 3 roky multimédií za sebou!! ;)

Další odpovědi
Jahoda

Miroslave, že váháš! :D Do tohoto bych šla bez váhání.. Moře je moje slbůstka a už ta fotka na začátku toho článku je romantická. Takže já bych do toho šla na 100% a neváhala bych. No, zase je to ale všechno o penezích a ne každý na takovou exotiku má. Sice manžel nemá málo placenou práci, právě naopak, ale i tak bychom museli šetřit hoodně dlouho. Moje kamarádka vždycky říká: „Jeď si na dovolenou a užívej si, ale zaplať a až se vrátíš, počítej s tím, že budeš bez peněz, protože všechny prachy jsi volžil/a do tý dovolený..“. Kdyby ale peníze byly, JEDU OKAMŽITĚ!! 😁

oskar

Ja ano,ale chybi mi protějšek.

vecernice

Vypadá to skvěle,ale má to svoje pro a proti.

anonym

Vsechno ma sve ,neco za neco-ale jinak huraaaa a jedem.