Avatar uživatele
Miroslavst

Jste zamilovaní? Šli byste do toho?

Tak co, ať jste mladí nebo v pokročilém věku, určitě jste stále zamilovaní. Šli byste do toho?
http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/196270-prace-snu-pro-zamilovane-testovani-nejromantictejsich-mist-sveta.html
Já určitě ano!!
Doplňuji:
Není to o penězích, ale ještě dostanete:
Za tuto náročnou práci dostane dvojice odměnu 20 tisíc eur.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Marunka, Vero, morče před 5132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vero

Sakráááá!!! Mě jen chybí ten partner!!! :) Námět na novou otázku…? ;) Chcete mě? pro cesty na nejromantičtější místa?? :D :D :D A to bacha! Tady, aby vás vybrali, bude důležité zajímavé vstupní video, které musíte natočit… A to já mám na škole 3 roky multimédií za sebou!! ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Miroslave, že váháš! :D Do tohoto bych šla bez váhání.. Moře je moje slbůstka a už ta fotka na začátku toho článku je romantická. Takže já bych do toho šla na 100% a neváhala bych. No, zase je to ale všechno o penezích a ne každý na takovou exotiku má. Sice manžel nemá málo placenou práci, právě naopak, ale i tak bychom museli šetřit hoodně dlouho. Moje kamarádka vždycky říká: „Jeď si na dovolenou a užívej si, ale zaplať a až se vrátíš, počítej s tím, že budeš bez peněz, protože všechny prachy jsi volžil/a do tý dovolený..“. Kdyby ale peníze byly, JEDU OKAMŽITĚ!! 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Ja ano,ale chybi mi protějšek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Vypadá to skvěle,ale má to svoje pro a proti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vsechno ma sve ,neco za neco-ale jinak huraaaa a jedem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování