Zlatý

Jste z toho zoufalí, že Láďa Hruška z Novy končí?!

http://zena.centrum.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nie, u nás sa varí normálne.

;-Q

Další odpovědi:

Zlatý

Nejsem zoufalej,Hruška není kuchař ale experimátor.Ani si nepotrhám ze šoumena
Pohlreicha který je sprostéj jak kanál a v kuchini toho moc ze svého umění nic neukázal.Líbí se mě kuchaři:Emanuele Ridi,Jamie Oliver,Gordon Ramsay,Jaroslav Sapík,Roman Paulus,Jiří Štift a další jim podobní.

Zlatý

Odejde on,přijde jinej.

Bronzový

Z tvého odkazu vidím ty špagety a je mi z toho blbě. Tohle nemá s vařením absolutně nic společného :D

Bronzový

Vždyť Láďa Hruška vůbec nepředstírá, že je kuchař. On prezentuje divácké recepty. A nikdy je nevydával za svoje. Jestli jsou použitelné, nebo ne, je na divácích.
Připadá mi to stejné, jako pořad Receptář Přemka Podlahy. Ten měl také pořad sestavený z diváckých nápadů. A netajil se tím. A také je vydal knižně.
Je mi vcelku jedno, pro kterou televizi bude pan Hruška pracovat. Ale ta nálepka "patlala" patří spíše těm, kteří mu ty recepty posílají.

Zlatý

Víceméně se ´plácám´ mezi dvěma krajnostmi...:
- su rád, že končí - protože to, co prezentoval (pokud jsem viděl a mohu soudit), jsou naprosté blafy
- nejsu rád, že končí - protože ´pořad´ nekončí a kdoví, kdo a co v něm bude prezentovat nadále
;-)
Zoufalý ovšem nejsem...

Bronzový

NE,
kdo to je ..(?).;), pořad jsem shlédla 2x, jinak nesleduji, Novu jen zřídkakdy.

Nikdy jsem pořad neviděl,ale někdo mi poslal mil s jeho receptem,musí to bejt strašný takhle vařit.
Je to patlal.
Doplňuji:
Jeden komentář od Pohlreicha:
„Co si myslíte o Láďovi Hruškovi a máte jeho kuchařku?“ zeptal se na šéfkuchařově přednášce na střední gastronomické škole jeden z přítomných studentů. Burácivý smích posluchačů, který následoval, rozčísla Pohlreichovabezskrupulózní odpověď: „To pro mě není žádný kuchař, je to televizní klaun. Gastronomickej analfabet... nebo debil.“ A následovala další salva smíchu.
http://www.blesk.cz/…
Má určitě pravdu.

Stříbrný

Nesleduji, tedy nezoufám.

Zlatý

V žádném případě.
Jednak mne žádný jeho recept nenadchl natolik, že bych ho zkoušel (občas jsem také něco již znal) a druhak bude vystřídán jiným moderátorem.
Poněvadž se ale vesměs jedná o recepty diváků a divaček, příznivci těchto receptů tak o nic nepřijdou.

Stříbrný

Vůbec mi to nevadí, zrovna tak když skončili Gondíci na Nově s ptákem Loskutákem.
Já takovéto blbosti neřeším, protože kvůli tomu chleba lacinější nebude.
Více mně zajímají politické věci (a lidi kolem politiky, abych věděl koho v dalších volbách volit) než nějaké PRÁSKY, BLESKY a pod. kde se propírají věci, které k životu nepotřebuji.

Pokročilý

Zoufalí.....to je slabé slovo.

Pokročilý

už mám koupený ohňostroj jak tam bude naposled tak se bude slavit !!! ;-)

Zlatý

Cítím jenom závist.

e1232851@trb : Už jsi to propásl.

Diskuze k otázce

anonym

Už má zase novej recept:http://2i.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.