Avatar uživatele
kaolin

Jste z Ostravy nebo blízkého okolí a máte osobní zkušenost z MMS?

Doufam,že si to lidé nebudou plest s SMS-kami.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Z Ostravy nejsem, ale MMS běžně užívám. Užívala ho i moje sestra ale té bohužel již nepomohlo. Také ho užívá moje neteř a ještě znám několik lidí kteří ho užívají. Dělám si i koupele. Protože jsem chemik, dlouho jsem tomu odolával, ale nyní jsem již změnil názor.
Jenom ho nekupujte v malém je to asi tak 100 x předražené. Stačí si někde ve vodárně opatřit chloritan sodný ( za dvacku) a kyselinu citronovou koupíte jdekoliv.
Jak vidíte stále žiji.

Zde je odkaz pro neznalé :
http://www.emms.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Jen nevím, jakou to má souvislost s Ostravou a blízkým okolím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hudler

Nejsem přímo z Ostravy, ale MMSky posílám a fungují mi. Myslíš, že lidi v Ostravě neznají MMSky? Nechápu tu tvou otázku!
Tak MMS v tomto vyznámu slyším poprvé, ale trošku jsem se divil, že je to jinde. Omlouvám se, ale nechtěl jsem mystifikovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Pánové, tak teď jste mě teda totálně zblbli. Ale zdá se, že mosoj otázku pochopil.
Já teda ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Z Ostravy také nejsem, ale to není pro otázku asi důležité.

Chemicky tomu úplně nerozumím, ale kdo nepochopil otázku, tak MMS je prakticky Chloritan Sodný, který se po smíchání s 10% roztokem kyseliny citrónové změní na zázračný lék :)

MMS sice neužívám preventivně, nicméně pokaždé, když mi není dobře, tak si pár kapek dám. A musím říct, že od té doby, co MMS znám (cca 2 roky) jsem nebyl nemocný déle, než do druhého dne. Po užití MMS nemoc zkrátka nepropukne. A to nejím ani vitamíny, ani žádné jiné prášky jako prevenci.

Ať si říká kdo chce, co chce, ale já tvrdím, že ačkoliv to není úplný všelék, tak na běžné nemoci to funguje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Jak píše Dagry, také nevím, o čem Mosoj mluví.

před 4977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Zde je odkaz :

http://www.emms.cz/

před 4977 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví