Jste velcí optimisté?

Budou Velikonoce na sněhu?

Nejlepší odpověď
led

Som optimista. Podľa informácií od Deda Mráza Velikonoce na snehu budú… za polárnym kruhom.

Další odpovědi
Lamalam

Bydlím hodně vysoko (950 m n.m.), už jsem je na sněhu zažila několikrát.

anonym

nejsem optimista, ale doufám, že nebude tady u nás dole žádný sníh

Drap

Nebudou. Už léta nebyly na sněhu, tak proč by to mělo vyjít právě na příští rok.

anonym

O sníh nemám zájem, takže co?Jsem optimista nebo pesimista když ho nechci?

anonym

Realita mě nutí většinou zachovat se flegmaticky, takže je mi úplně šuma fuck, jestli prší nebo sněží, v létě si každý stěžuje na vedro a v zimě na zimu, jiný zase na přemnoženou planetu lidmi a jejich rivalitu.

jirka F

Jsem normální optimista myslím že snad bude aspoň ten leden únor a veliíkonoce na sněhu a pořádný mráz protože jenom –5 stupňu pod nulou to je málo aspoň těch –25 aby bylo aby vymrzli chřipky , a ostatní parazité.

Mc Merkurion

…ANO,jenom nevim který…

Šidlo

pri súčasnom vývoji počasia bude sneh od januára do apríla…a možno sa to neskôr ešte posunie